Освітній процес

06.Гру.2023

Відповідно до річного плану роботи  на 2023-2024 н.р., наказу по закладу освіти від 24.11.2023 р. №133 «Про організацію та проведення Тижня безпеки в ЗДО» з 27 листопада по 01 грудня було проведено  «Тиждень безпеки».  Метою проведення Тижня безпеки життєдіяльності була цілеспрямована робота щодо виховання відповідального ставлення до безпеки людини, формування основ здорового способу життя; усвідомлення … Продовжити читання “Тиждень безпеки життєдіяльності”

Детальніше
28.Лип.2023
Детальніше
01.Тра.2023

  24.04.23р.-28.04.23р. в нашому закладі був проведений Тиждень охорони праці.  Відповідно до перспективного плану в кожній віковій групі проведено тематичні заняття: «Безпечні умови – щасливе життя!», «Спецодяг одягай- життя оберігай», «Безпека праці – це важливо!» Проведена виставка дитячих малюнків на тему «Охорона праці очима дитини!».                    

Детальніше
28.Лют.2023

   21 лютого педагоги та вихованці центру розвитку дитини № 41 долучилися до відзначення Міжнародного дня рідної мови. Педагоги протягом дня провели з дітками цікаві заходи, присвячені цьому дню. Діти із великим бажанням слухали твори українських письменників  – Т.Г.Шевченка, Л.Українку , І.Я. Франка, Л.Костенко та ін., декламували вірші рідною мовою. Педагоги провели з дітьми цікаві … Продовжити читання “Мова наша – солов’їна!”

Детальніше
21.Лис.2022

День Гідності та Свободи – це утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої … Продовжити читання “День Гідності та Свободи 2022”

Детальніше