Ортопедична №1 “Дзвіночок”

Ортопедична №1 “Дзвіночок”

Ми дружня родина ортопедичної групи №1 під веселою назвою “Дзвіночок”

Правило нашої групи: 

“Спочатку подумай, а потім роби, розкажи про свої відчуття”


В нашій групі Вас чекає атмосфера сімейного затишку та гармонії, бо тут працюють працелюбні, згуртовані, талановиті та чуйні вихователі: Войнаш Леся Петрівна та Ковтун Тетяна Вікторівна, та лагідний і доброзичливий помічник вихователя Денисенко Світлана Леонідівна. Ми робимо все для всебічного та творчого розвитку дитячої особистості.

 

На цікавих заняттях діти дізнаються багато цікавої та пізнавальної інформації, розширюють свої знання в різних сферах діяльності. Один з основних напрямків роботи нашої групи – це збереження здоров’я дітей. Тому в доступній формі діти оволодівають знаннями про своє тіло, про корисні та шкідливі звички, вчаться берегти своє здоров’я. Також для всебічного розвитку ми вправляємо дітей в правовому вихованні – сучасні казкові герої знайомлять дошкільнят з їхніми правами та обов’язками. Ці знання дітки використовують у творчих іграх та у повсякденному житті.

Різноманітність сюжетно-рольових ігор в повній мірі забезпечує ігрову діяльність наших вихованців. Вони мають можливість відчути себе членами родини (матусями, татусями), будівельниками, лікарями, вчителями, майстрами.


Наші дітки залюбки відвідують заняття з англійської мови, де вони опановують іноземну мову невимушено, в ігровій формі, з різноманітними завданнями, які спрямовані на загальний мовленнєвий розвиток дитини. Так як наша група є ортопедичною наші малята поринають у світ лікувальної фізкультури, де вчаться правильній поставі, виконують вправи щодо корекції плоскостопості, навчаються утримувати вертикальну позу в процесі виконання різних вправ з допомогою інвентарю (гімнастичні палки, обручи, гантельки, різні масажні килимки, масажери); в групі розміщена ортопедична стіночка.

Дитина – дивовижна і неповторна краплинка чистої, живої джерельної води, яку треба берегти, цінувати, любити, і лише тоді, вона перетвориться в дивовижну, повноводну річку, бездонне море, повноводний океан – океан почуттів, емоцій та вражень!

          Отже, запрошуємо Вас до нашої сім’ї, тут Вам будуть дуже раді!!!