28.Тра.2024

Ось і закінчився 2023-2024 навчальний рік! “Лісова казка” знову проводжає своїх випускників у доросле шкільне життя. Бажаємо успішного та цікавого навчання, відмінних оцінок, вірних друзів та щасливого мирного майбутнього!

Детальніше
22.Кві.2024

Триває весна, прийшла тепла пора. Колектив ЖСЦРД № 41 здійснили весняне прибирання майданчиків та прилеглої території. Всі взялися до робочого інвентарю та з ентузіазмом почали роботу. Кожен розуміє, що наш центр розвитку – це друга домівка, тому щиро прагнемо зробити  територію чистою та доглянутою. Спільна праця на свіжому повітрі об’єднує колектив у міцну дружню команду.

Детальніше
12.Вер.2023

Житомирський спеціальний центр розвитку дитини санаторного типу № 41 вітає всіх діток, батьків та педагогів з початком нового навчального року!!!

Детальніше
16.Лип.2023

Головні правила відвідування лісу: відвідування лісів у прикордонних районах є смертельно небезпечним; нехтування попереджувальними знаками «СТОП МІНИ» смертельно небезпечно; виконання розвороту на лісовій дорозі може спричинити наїзд на міну, що загрожує смертю; з’їжджати з лісової дороги на обочину заборонено; розтягувати або перетинати штучно зроблені завали деревини в лісі становить смертельну небезпеку; подбайте про рідних та … Продовжити читання “Інформаційно-роз’яснювальна робота «СТОП МІНИ»”

Детальніше
13.Січ.2023

 Усі діти обожнюють Новорічно-Різдвяні свята – особливий затишний період, коли можна мріяти та вірити в чудеса, а навколо панує казкова атмосфера. Якщо настання Нового Року завжди є цікавим та зрозумілим, то історія Різдва для дітей часто буває досить заплутаною.  Зрозуміти та пройнятися справжнім Різдвяним духом, повноцінно насолодитися різдвяними історіями допомогло казкове дійство, організоване педагогами та … Продовжити читання “Різдвяні історії”

Детальніше