Методичні акценти

16.Лют.2024

Під час війни ми мріємо про мир, Працюємо, чекаєм ПЕРЕМОГУ, На вільну Україну – орієнтир, За наших хлопців молимося Богу. Жила країна, мирно хліб ростила, Садила квіти, мала мрію головну – Щоб ця земля любов′ю всім світила, О, Господи, скінчи скоріш війну! Життя триває: весело і сумно, Єднання День… В країні ще війна, А вже … Продовжити читання “З Днем Єднання!!!”

Детальніше
24.Січ.2024

          23 січня 2024 року на базі Житомирського спеціального центру розвитку дитини санаторного типу № 41 відбулося методичне об’єднання для вихователів закладів дошкільної освіти на тему «Інтегрований підхід у формуванні природничо-екологічної компетентності дошкільників».      В ході заходу вихователь старшої ортопедичної групи №5 Соколівська Вікторія Дмитрівна  провела інтегроване заняття природничо-екологічного змісту «Загадкові сліди на снігу». Вікторія … Продовжити читання “Методичне об*єднання”

Детальніше
20.Вер.2023

19 вересня відбувся семінар-практикум для педагогів на тему: «Розвиток соціальної компетентності дошкільників». Під час якого вихователі актуалізували знання про поняття «соціалізація», «соціальна компетентність», з’ясовували чинники, які впливають на розвиток соціальної компетентності дошкільників, визначили умови успішної соціалізації дитини в сім’ї та закладі дошкільної освіти, розвитку ефективного спілкування з дітьми, обмінювались досвідом з використання вправ та ігор … Продовжити читання “Семінар-практикум “Розвиток соціальної компетентності дошкільників””

Детальніше
30.Січ.2023

Вихователь Наталя Опанасюк провела з педагогами нашого закладу творчий та цікавий майстер-клас по виготовленню авторських листівок. Педагоги ознайомилися з різними техніками кардмейкінгу та проявили власну творчість у його створенні. Кардмейкінг — це мистецтво створення листівок своїми руками. Такі предмети, зроблені власноруч, покажуть тому, кому ви їх даруєте, як ви любите і поважаєте цю людину.

Детальніше
01.Вер.2022

Дорогі дітки, сьогодні вітаємо вас зі святом — Днем знань. І нехай ви ще не ходите в школу, але знань у вас вже багато. Ви щодня робите відкриття, дізнаєтеся щось нове. Нехай всі накопичені знання допоможуть вам надалі, нехай кожен з вас знайде в житті своє захоплення, нехай навчання для вас буде веселим і цікавим … Продовжити читання “Вітаємо з Днем Знань!”

Детальніше