Логопедична №2 “Веселка”

Логопедична №2 “Веселка”

Наш девіз:

“Веселка – це щастя і сміх,      

Веселка –  це радість для всіх,                                                

             Веселка – це символ добра,              

                                                                       Здорова хай буде уся дітвора!”

Кожен з батьків мріє, щоб його дитина виросла здоровою, щасливою, успішною, навчилася краще розуміти людей та взаємодіяти з ними. Тоді запрошуємо Вас в казковий світ логопедичної групи №2 до чарівних вихователів Карпець Світлани Анатоліївни та Давід Ніни Степанівни, логопеда Гапонюк Дарії Вікторівни, а також помічника вихователя Шанюк Тетяни Казимирівни.


 

З метою забезпечення  ефективності процесу корекційно-педагогічної роботи з дітьми  наш чарівний логопед намагається побудувати всю  роботу з малятами в ігровій формі, спільно з вихователями працює над підготовкою артикуляційного апарату, корекцією порушень звуковимови, фонематичного розвитку, удосконаленням навичок граматично правильного мовлення.

Наша Дар’я Вікторівна здійснює організацію  корекційної  роботи з  виправлення мовленнєвих порушень у дітей з використанням як традиційних видів роботи, так й елементів логоритміки, ігротерапії.

Спільні зусилля педагогів та батьків по корекції звуковимови дітей дають щорічно добрі результати. До школи діти з нашої групи випускаються на 100% з чистою звуковимовою.

 

Ми зробимо все, щоб Ваша дитина із задоволенням бігла в дитячий садочок, мала гарний настрій, співала багато пісень, знала і любила свою Батьківщину, оволоділа рідною мовою, засинала під колискову, мала багато друзів,навчилася добру і любові.