Логопедична №3 “Бджілка”

Логопедична №3 “Бджілка”

Є в дитячому садочку “Лісова казка” незвичайні діти, які живуть в логопедичній групі “Бджілка”.


Є в цій групі свої феї, які вміють чаклувати. Це фея логопедії Валентина Іванівна, феї вихователі: Тетяна Миколаївна і Наталія Юріївна, а також фея чистоти і затишку Світлана Миколаївна.

Дуже багато справ у діток і чарівних фей. Зранку до вечора вони трудяться, як справжні бджілки. Спочатку зарядка, щоб зростати сильними здоровими. Потім сніданок, під час якого намагаємося бути охайними, вчимося користуватися столовими приборами і все-все з’їдати до чистої тарілки.

Тож після такого сніданку готові пізнавати оточуючий світ, оволодівати сенсорно-пізнавальним простором, займатися художньо-продуктивною діяльністю.

 

У своїй роботі фея Тетяна Миколаївна використовує коректурні таблиці для стимулювання комунікативно-мовленнєвої компетентності дошкільників. Такий вид діяльності дозволяє малюкам відчувати пов’язаність усього з усім, формувати у них цілісну картину світу. А фея Наталія Юріївна в своїй роботі з малюками використовує спадщину В. Сухомлинського. За допомогою його творів у малюків формуються такі духовні цінності як доброта, чуйність, ввічливість, взаємодопомога, повага до рідних, дбайливе ставлення до оточуючого світу.

 

 

 

 

Фея логопедії Валентина Іванівна навчає діток чисто вимовляти звуки, грамотно будувати речення. Які ж це феї, якщо діти не зможуть самі складати казки та різні оповідання.