Психологічна служба

08.Тра.2024
Детальніше
22.Лют.2024

Програма початкової школи побудована так, що букви, цифри і навіть уміння рахувати дитина має змогу засвоїти в школі. Але якщо ще до вступу в школу в неї будуть сформовані ці та інші базові знання і вміння, це зробить адаптацію м’якшою, а навчання в перші місяці легшим. Однак важливішими є загальний рівень готовності психіки, нервової системи … Продовжити читання “На що звернути особливу увагу батькам, готуючи дитину до школи?”

Детальніше
01.Лип.2022

Дитина зазнала сексуального насильства: що робити та куди звертатися Алгоритм здійснення медичного обстеження постраждалих від сексуального насильства Як підтримати тих, хто пережив зґвалтування? Взаємодія з дитиною, яка (ймовірно) пережила сексуальне насильство Стаття про те, як говорити з дітьми про сексуальне насильство:   https://wcu-network.org.ua/…/Jak_govoriti_z_dtmi_pro… Формування безпечної поведінки та захист від сексуального насильства:   https://childfund.org.ua/navchaiemo-dlia-rozvytku   https://stop-sexting.in.ua/   https://savechild.com.ua/onlinelearning

Детальніше
26.Лис.2021
Детальніше
08.Вер.2021

Казка про ведмежатко, яке не хотіло ходити в садочок. Жило – було ведмежатко Алірік. Були у нього тато- ведмідь та мама- ведмедиця. Жили вони дружно та весело. Мама ведмедиця багато гралася з ведмежатком, годувала його, гуляла з ним. Тато-ведмідь будував з ним будиночки з кубиків, і розповідав різні цікаві історії. Ведмежатко Алірік завжди був з … Продовжити читання “Казка для дітей, яким треба розпочати ходити в садочок”

Детальніше