Музично-танцювальна феєрія

13.Бер.2024

Березень — перший місяць весни. В березні народжується все прекрасне: оживають луки, ліси, поля, заквітчується земля. Щороку, коли сонце виходить на весняну орбіту,  ми відзначаємо свято весни, надії та любові.  У нашому закладі відбулися свята, присвячені приходу весни. Наші вихованці дивували своїми дзвінкими й радісними голосочками, майстерністю в танцях, декламуванням віршів та неперевершеним дитячим артистизмом.  … Продовжити читання “Весна-веснонька прийшла!”

Детальніше
26.Гру.2023

  Новий рік- час подарунків, сюрпризів, веселощів для дітвори. Час, коли довкола панує добро, магія і казка, один з найулюбленіших, радісних та душевних свят. Новорічні свята завжди символізують втілення дитячих мрій та віру у диво.  Протягом двох тижнів у нашій “Лісовій казці” царювала чарівна новорічна атмосфера. До малят завітали Лісова Нявка, Різдвяник, Сніговичок, Санта та янгол-охоронець!

Детальніше
01.Чер.2023

Вітаємо випускників 2023 року!  Ви залишаєте садочок, Бо вам до школи вже пора! Убралася в рясний віночок Весела наша дітвора. Нехай простелиться доріжка Красивим килимком надій, Побудьте з казкою ще трішки, В дитячих і солодких мріях! Окрема подяка нашим ЗСУ – за можливість подарувати свято дітям, дякуємо за наш захист!!!

Детальніше
01.Чер.2023

В такий важкий для нашої країни час, педагоги ЖСЦРД № 41 роблять все можливе, щоб забезпечити діткам щасливе дитинство!

Детальніше
12.Тра.2023

МАМА – найголовніша людина в житті кожного з нас! Напередодні свята вихованці нашого закладу вітали своїх коханих матусь. Бажаємо вам здоров’я, миру, благополуччя та радості!!!

Детальніше