Методичні акценти

20.Вер.2023

19 вересня відбувся семінар-практикум для педагогів на тему: «Розвиток соціальної компетентності дошкільників». Під час якого вихователі актуалізували знання про поняття «соціалізація», «соціальна компетентність», з’ясовували чинники, які впливають на розвиток соціальної компетентності дошкільників, визначили умови успішної соціалізації дитини в сім’ї та закладі дошкільної освіти, розвитку ефективного спілкування з дітьми, обмінювались досвідом з використання вправ та ігор … Продовжити читання “Семінар-практикум “Розвиток соціальної компетентності дошкільників””

Детальніше
02.Бер.2021

Мета: збагачувати знання педагогів про прийо­ми і методи формування духовно-моральних якостей дошкільників засобами літературних творів. Підви­щувати мотивацію щодо здійснення системи роботи з розвитку етичних уявлень дітей. Розвивати творчий потенціал педагогів.  1. Мозковий штурм “Добро і зло” 2.  Вправа «Склади прислів’я» 3. Вправа  “Серце добрих побажань”

Детальніше
24.Лип.2020

“Почніть робити те, що треба. Потім робіть те, що можливо. І ви раптом виявите, що робите неможливе”.  (Св. Франциск Ассізький)      Нині освітні процеси в Україні відзначаються неординарністю, пошуком нових підходів до виховання та навчання дітей. Виховати компетентно творчу дитину може лише компетентний, творчій вихователь. Модель сучасного вихователя предбачає готовність до застосування нових освітянських … Продовжити читання “Сучасний розвивально-освітній простір – запорука успішної соціалізації дошкільника”

Детальніше