03.Тра.2023

День Сонця в “Лісовій казці”! Неймовірні емоції діток, піднесений настрій колективу та тепло сьогоднішнього сонечка зарядили позитивом та зігріли душу.

Детальніше
09.Сер.2022

Здоров’я – найважливіша цінність не лише окремої людини, а й загалом усього суспільства. Щоб людина мала змогу піклуватися про своє здоров’я, про розвиток, вона повинна свідомо ставитися до життя як найважливішого дарунку природи. Тому формувати культуру здоров’я особистості, прищеплювати розуміння пріоритету здорового способу життя, надавати ґрунтовні знання про основи здоров’я потрібно дітям з раннього віку, … Продовжити читання “Медичний блок”

Детальніше
30.Тра.2019

«… Батьки завжди є вихователями своїх дітей і кладуть перші зерна майбутніх успіхів чи не успіхів виховання. Зрозуміло без пояснень, як важливо для них у цьому випадку набути педагогічних знань». К. Ушинський Родина – основа зростання здорової дитини, це світ, у якому людина навчається жити. Надзвичайно важливою постає проблема взаємодії садочка і сім’ї, зміцнення їхніх … Продовжити читання “Хороші традиції варто підтримувати або знову про здоров’я”

Детальніше