08.Тра.2024
Детальніше
13.Бер.2024

Березень — перший місяць весни. В березні народжується все прекрасне: оживають луки, ліси, поля, заквітчується земля. Щороку, коли сонце виходить на весняну орбіту,  ми відзначаємо свято весни, надії та любові.  У нашому закладі відбулися свята, присвячені приходу весни. Наші вихованці дивували своїми дзвінкими й радісними голосочками, майстерністю в танцях, декламуванням віршів та неперевершеним дитячим артистизмом.  … Продовжити читання “Весна-веснонька прийшла!”

Детальніше
22.Лют.2024

Програма початкової школи побудована так, що букви, цифри і навіть уміння рахувати дитина має змогу засвоїти в школі. Але якщо ще до вступу в школу в неї будуть сформовані ці та інші базові знання і вміння, це зробить адаптацію м’якшою, а навчання в перші місяці легшим. Однак важливішими є загальний рівень готовності психіки, нервової системи … Продовжити читання “На що звернути особливу увагу батькам, готуючи дитину до школи?”

Детальніше
24.Січ.2024

Зимонька принесла нам не тільки сніжок, а й веселу розвагу для діток! Інструктор з фізкультури Олена ЗІНЧУК подарувала вихованцям справжні зимові пригоди, де дітки грали в рухливі ігри, змагалися у спритності, ритмічно танцювали.

Детальніше
26.Гру.2023

  Новий рік- час подарунків, сюрпризів, веселощів для дітвори. Час, коли довкола панує добро, магія і казка, один з найулюбленіших, радісних та душевних свят. Новорічні свята завжди символізують втілення дитячих мрій та віру у диво.  Протягом двох тижнів у нашій “Лісовій казці” царювала чарівна новорічна атмосфера. До малят завітали Лісова Нявка, Різдвяник, Сніговичок, Санта та янгол-охоронець!

Детальніше